DY-100M LAPTOP STAND

DY-100M LAPTOP STAND

Yorum Ekle
 • 90 USD
  Havale ile : 88 USD
  KDV dahildir
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Aluminum alloy bed computer desk

 

Cost effectiv multifunction adjustable 360 degree rotating laptop bed stand

Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.

   

 

Bu taşınabilir, çok işlevli dizüstü bilgisayar sehpası&DJ Laptop standı, gittiğiniz her yerde çalışabilmeniz ve boş zaman etkinliklerinin keyfini çıkarabilmeniz için iki yerleşik soğutma fanı ve çıkarılabilir bir fare tepsisi içerir. Ergonomik tasarım, otomatik kilitlenen mafsalları ile yüksekliği ve bacak açılarını her konuma uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar. TV yemek tepsisi, ses ekipmanı masası, projektör masası ve daha fazlası olarak kullanın. Bu dizüstü bilgisayar standı, dayanıklılık için alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Description:

 • This portable, multi-function laptop stand features two built-in cooling fans and a removable mouse tray so that you can work and enjoy leisure activities wherever you go. The ergonomic design allows you to customize the height and the leg angles to fit any position with its auto-locking joints. Use it as a TV dinner tray, sound equipment table, projector table, and more. This laptop stand is constructed out of aluminum alloy for durability 

  • Fits most laptops up to 16.5" wide
  • Tray Dimensions: 16.5" x 10.9"
  • Height: 1.75" - 18.75"
  • Material: Aluminum Alloy
  • Weight Limit: 30 lbs

 This laptop table gives you the flexibility to sit or stand while reducing strain on your eyes, neck, and back. Rotating legs offer custom positioning to suit your needs. Fold it down to a compact size for easy storage and transportation.

 

Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.Adjustable and Portable Laptop Stand with Cooling fans & Mouse pad.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...